Uluslararası Antalya Film Festivali - Altın Portakal 2016

Uluslararası Antalya Film Festivali - Altın Portakal 2016

06 Eylül 2016

978 Okunma

Uluslararası Antalya Film Festivali - Altın Portakal Film Festivali 19 Eylül 2016 Tarihinde birbirinden değerli jürilerle başlıyor.

Herkesin bildiği gibi ülkemizin en prestijli Film Festivallerinden biri olan Uluslararası Antalya Film Festivali - Altın Portakal Film Festivali için geri sayım başlamış durumda. Bu yıl 53. düzenlenen Antalya Film Festivalinde bir çok yapım ve eser boy gösterecek ve ödüller sahiplerini bulacak. Bütün Film yapımılarınıda bir heyecan sarmış durumda. En iyi oyuncuların belirlendiği Organizasyonda bir çok katagoriden çeşitli ödüller sahiplerini bulacak. Dünyanın dört bir yanından misafirlerinde katılacağı ve filmlerininde boy gösterileceği Festivali bir çok ülke televizyonlarıda takip edecek.

Ayrıca ; Beyaz perdenin en sevdiği aktörlerden Gerard Depardieu, Antalya Film Festivali’ne konuk oluyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından 16-23 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek 53. Uluslararası Antalya Film Festivali’nin konuğu olan Depardieu, bu yıl Cannes Film Festivali’nde övgü toplayan yeni filmi “Tour de France”ı takdim edecek ve festival izleyicilerinin sorularını yanıtlayacak.
  • Beğen
    2
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha